top of page

ИСПОРАКА И ПОВРАТОК

Политика на Испорака

Ние како ЗАХАРЧЕВ - Винарија и Дестилерија, сме посветени на испорака на вашата нарачка навремено и безбедно. Ние нудиме различни опции за испорака за да ги задоволиме вашите потреби, а сите нарачки се внимателно спакувани за да се осигураме дека ќе пристигнат во совршена состојба. Трошоците за испорака варираат во зависност од вашата локација и големината на вашата нарачка. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите политики за испорака, ве молиме контактирајте не на info@zaharchev.mk.

Политика на Повраток и Замена

Кај ЗАХАРЧЕВ - Винарија и Дестилерија, ние се гордееме со квалитетот на нашите производи. Доколку поради некоја причина не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте не на info@zaharchev.mk во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка за да се договориме за враќање или замена. Со задоволство ќе работиме со вас за да ги решиме сите проблеми. Ве молиме имајте предвид дека не можеме да прифатиме враќање на отворени шишиња или производи кои се оштетени по испораката. Трошоците за испорака не се враќаат.

bottom of page